Narbutas on rahvusvaheline Leedust pärit ettevõte, mille juhtkond asub Vilniuses ja tehas Ukmerges. Töökohtade erilahendused, mida Narbutas pakub, juhinduvad moodsa töötaja vajadustest ja on kergesti kohandatavad.

Ettevõte pakub mööblit kabinettidele, kontoritele, oote- ja vastuvõturuumidele ning samuti pehmet ja mittestandardset mööblit.

Sitland ja Sinetica on Itaalia tootjad, kes valmistavad istmeid kontoritesse, kogukonna- ja mitme funktsiooniga aladele, diivaneid ja tugitoole hoonete lepingu- ja ooteruumidesse, toole ja sisustuselemente auditooriumitesse ja kinodesse (näiteks tumbade ja disainlaudade kollektsioone).

Pedrali on Itaalia firma, mis toodab nüüdisaegset disainmööblit avalikesse ruumidesse, kontoritesse ja kodudesse. Kollektsioon on sündinud karmi ja hoolika uurimistöö tulemusena, mis päädis industriaalsete plastist, metallist, puidust ja polsterdatud materjalidest disaintoodete loomisega.

Mogg on uus Itaalia mööbli- ja mööblitarvikute ettevõtte. Selle tootja esemeid eristab teistest toodetest graafilised lõiked vastu kumeraid jooni, külmade ja soojade materjalide kombineerimine, dünaamilisus ja mitmekülgsus.

Metamobili on Itaalia mööblitootja, kelle tooted sobivad sise- ja välistingimustes asuvatele avalikele ruumidele: hotellid, ooteruumid, restoranid ja kohvikud. Disain, mugavus ja vastupidavus on saavutatud, ühendades arenenud tehnoloogia ja Itaalia meistrite osavad käed.

SCAB Design on Itaalia kaasaegse ja moodsa mööbli tootja, mis on mõeldud välitingimustesse, aeda ja tuppa. Toolid, taburetid ja lauad luuakse tehnopolümeeridest, terasest, klaasist ja alumiiniumist ning polsterdatud toolid kaetakse akrüülkangaste, naturaalnaha või villaga.